אימון עסקי

העשייה הופכת את המציאות לבמה, 
הבמה שלך.

אימון עיסקי שבו מתאמנים ופועלים בתהליך עבודה  ראשי אירגון – מפעלים – תאגידים, בעלי חברות/עסקים, מנהלים בכירים, חברות סטראט אפ, הרוצים להיות מובילים בתחומם, בעלי העסק/החברה, מנכ"לים, מנהלים שכירים, עסקים קטנים, יזמים, מנהל שכיר ההופך לעצמאי. אנשי מכירות או עובדים אשר מקום עבודתם מממן עבורם את האימון.

לעיתים נתמך האימון העיסקי בארגון, בסדנאות והרצאות בנושאים שונים, יציאה לשטח, בהן עוברים המשתתפים תהליך כקבוצה, והן באימון האישי עיסקי.

אימון עסקי מוגש בטעמים רבים. למעשה, זה מרגיש שכל מאמן עסקי הוא שונה. זה כנראה הוגן משום שאימון עסקי הוא בעצם שירות מאד אישי  וכך גם הוא מועבר, אישי, יחיד, על ידי מאמן עסקי או כחלק מקבוצה. תוך חווית ידע ייחודית.

יחד עם זאת, כאן,  כמאמן עסקי  אני  מייצג מבנה ושיטה מאד עקבית לאימון עסקי. בתהליך האימון המאמן עסקי אני עדיין אדם… כמובן, עם זאת אני משתמש במערך עקבי של כלים ותהליך מובנה בכדי לתמוך בתוכניות אימון טובות יותר ממה שהמאומנים היו עושים בעצמם, תוכניות שבאמת יעזרו להוביל שינוי אל תוך הארגון או העסק, ובכך להשיג את כל מה שבחזון.

מנהלי עסקים או מנהלים באירגונים חווים בתהליכי הניהול תהליכים ריגשיים תובעניים ביותר: מתחים, פחדים, חוסר תקשורת, דאגות, חוסר בטחון. כל אלה הם הגורמים ברוב המקרים למקור ההחלטות שחוסמות, עוצרות, מאיטות, או גורמות לסטייה מהדרך שמובילה מעלה לתוצאות והצלחה, אז, זה תמיד האחריות נופלת החוצה, הבנקים לא בסדר, יועצי השיווק, אחראי על הפרסום, תחרות, מוצרים, מחיר, זה נדיר שההיתייחסות היא לאישיות, מצב הרוח, תפישה מיומנות של אותו מנהל.

אז מהו אימון עסקי? (ומה לא?)

ראשית, אני לא:

מומחה בכל, ולא בא להגיד לך איך לנהל את הארגון או העסק שלך!  כך שאם כבר הגעת עם עצמך כל כך רחוק, אז בטוח יש לך מושג מצויין של כל מה שאתה עושה.

פיית קסם שיכולה לתקן את הכל, ולהשיג לך פרארי בשבוע הראשון שלנו באימון.

מישהו שאתה מפיל עליו את העבודה הקשה (זה לא לגמרי נכון, אבל ההעדפה היא לעזור לך לעשות את זה נכון בעצמך, כדי שזה לא יהפוך להיות תלוי בי לביצוע התפקיד בארגון או בעסק שלך)

מה שאני כמאמן עסקי:

איש עסקים מנוסה עם גישה להרבה משאבים ומערכות מוכחות של מערכים שיטה וכלים שיקלו על תהליך, ויסייעו לשפר את הארגון או העסק שלך.

זה לא אומר שאני לא יעשה שום דבר – כמו שאמרתי, יש לי רקע עסקי רב, המון ידע מועיל של אסטרטגיות עסקיות והרבה רעיונות טובים – אבל ההחלטות יהיו שלך והתוצאות יהיו שלך …..כמובן.

אימון עסקי הוא כלי שאת/ה יכול להשתמש בו כדי להפוך את הארגון או העסק שלך לטוב יותר – להנהיג שינוי, כדי להרוויח יותר כסף, כדי להרוויח קצת יותר זמן לחזור לעצמך או להחזיר את השליטה חזרה לעצמך.

תוכל/י לרכוש את שירותיו המקצועיים של מאמן עסקי מנוסה ומוכשר שיש לו ניסיון עסקי ומאמן שיעזור לך לעבוד דרך התהליך המוצע (פשוט) כדי להבין מה קורה, להחליט מה לעשות, ולאחר מכן לוודא שאת/ה מקבל על עצמך לעשות את זה.

איך זה עובד?

אימון עסקי פועל על ידי כך שזה עוזר לך להחליט מה לעשות ולאחר מכן עוזר לך לוודא שזה באמת נעשה.

התהליך יעשה ב- 6 צעדים, שיחת הבהרות על התהליך, הצפת אזורי התיקון ואבחון של כל מרכיבי הארגון או העסק, תהליך האיבחון לעומק של האירגון/חברה יהיה בעסקים המונים מעל 7/8 עובדים, עיצוב תוכנית כוללת עם המנהל הבכיר או הבעלים. הטמעת החזון/אג'נדה של הההנהלה אל תוך התכנית הכללית, סקירת מאמן לקוח מקיפה ופרטנית על הפערים.   בניית תכנית עשייה מוקצבת ומדידה. אימון להצלחה ותוצאות מדידות. פעולות אלה אומרות שאנחנו (ביחד) נבין מה קורה בארגון או בעסק שלך, ולהחליט מה לעשות (כדי ללוות אותך ליעד הנבחר, ואז לוודא שזה נעשה). מטרת האימון בעשייה היא מיקוד על תוצאות קצרות טווח וארוכות טווח, כשהיעד הוא להגדיל את היעילות ומתוך כך את הגדלת הרווחים,

תהליך-אימון-עסקי-6-שלבים                       

נפגש כל שבוע או דו- שבועי על מנת לוודא שהתוכנית מיושמת, תוך שימוש בכלים והמשאבים שיש לי להציע לך וללוות אותך בעשייה של כל אותם הדברים שאת/ה לא יכול לעשות בעצמך.

ביחד, נעשה את ההחלטות לגבי מה שצריך לעשות (ההחלטה שלך זוכה, כמובן … זה העסק שלך) ואני יוודא שמה שצריך להעשות יעשה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *