הסיפור שלי

אומרים לעתים קרובות, שהחיים הטובים והנוחים, הם האויב הגדול של החיים. עד לפני ארבע עשרה שנה, היו לי חיים די טובים. אשה ומשפחה שאהבתי. בריאות טובה. חברים טובים. וקריירה שהרבה אנשים היו רוצים לעצמם.

אחרי 20 שנות עסקים, יזמות, בנייה וניהול, התחלתי להבין איך המשחק שוחק. ניהלתי 2 חברות ורשת ארצית, עבדתי עם ומול כמה אנשים גדולים, עשיתי עסקים עם חברות ברחבי העולם. אהבתי את ההרפתקה, ההצלחה, האחווה, הלמידה, והסיכוי של השפעה חיובית הייתה גדולה. בזמנו חשבתי להמשיך ולעשות את מה שעשיתי – למשך כל חיי.

החיסרון היה, שאני הייתי עסוק 25 שעות ביממה (זו לא טעות), ולא זכרתי כבר את הדרך הביתה. אני חושב שהתחרתי עם נהגי מוניות בספירת הקילומטרים, או בספירת חותמות בדרכון. להפתעתי, הבנתי שהייתי מחוץ לבית רוב הזמן. באותו רגע פגעה בי ההבנה העמוקה, שעד כמה שאני אוהב את העבודה שלי, אני אוהב את המשפחה שלי יותר, והייתי חייב לעשות משהו בקשר לזה.

זמן קצר לאחר הגילוי, הצטרפתי לסמינרים של צמיחה אישית בארץ  ובחו"ל, כשבסופם הגעתי לאימון.

ההשפעה עלי מהחשיפה הראשונה שלי לאימון לחיים, הייתה חזקה כל כך, שלא רק שלא פסקה מאז, אלא רק הלכה וגברה. הרעיון של עזרה לאחרים להתחבר למה שאכפת להם באמת, לפרוץ את המגבלות שלהם, וליצור קריירה וחיים מספקים המכוונים לרצונות וליעדים שאותם אפשר למדוד – פשוט ידעתי, שזה מה שאני אמור לעשות.

אני אוהב את העסקים. אני אוהב להיות יזם. אבל בלב אני מאמן. והאהבה הגדולה שלי היא לעזור לאחרים בעסקים ללמוד, לצמוח ולאפשר להגשים את חלומותיהם. אני תלמיד נלהב של חוכמת המסורת, פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה חיובית ואינטליגנציה רגשית. אני אוהב לעזור לאחרים לצמוח לחיות חיים עשירים ובעלי משמעות. מלא שמחה, שלום, חירות. על ידי היותי ממש טוב במה שאני עושה, אני זוכה לחיות את החלום שלי, ולעזור לאחרים להשיג את החלום שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *