תפישת העולם שלי על האימון העסקי

אוהב את האימון. האימון מאפשר לי להשתמש במתנות שבי, ובכל המיומנויות, ההכשרה והניסיון שבי, ובכך ללוות להוביל עסקים וארגונים להצלחה ולהשפיע על חייהם של אנשים. אני מאוד נהנה לעבוד עם המאומנים שלי, ומעריץ את הנחישות שלהם לבצע את השינויים הנדרשים, כדי להשיג את התוצאות שהם רוצים.

מאמין, שכולנו בעלי כישורים וכישרונות ייחודיים. זה מאוד מתגמל לאמן לקוחות לגלות ממה הם באמת יכולים להתלהב, ולאחר מכן לעזור להם ליישם את המתנות המיוחדות שבהם  – בעבודה  ובחייהם האישיים. אני מעריך מאוד את האמון שהמאומנים נותנים בי.

אוהב לעזור ולאפשר לאנשים, קבוצות, ארגונים ועסקים לצמוח, לגלות מחדש את החלומות שלהם, וליצור ערך רב יותר, שלמות, שפע ואיזון בחייהם. אני חושב שלכולנו יש מטרה, כאן בחיים על פני האדמה. חשוב לי לעזור לאנשים למצוא את המטרה שלהם.

מחשיב את עצמי בר מזל עם כל החוויות אישיות ועסקיות שהיו לי בחיי. בעסקים אני גאה על מיזמים רבים שהייתי חלק מהם. אישית, אני מאוד נהנה מחיי המשפחה שלי, ועל הדרך יש לי עוד כמה הרפתקאות גדולות, כולל: חוויות צבאיות מדהימות, טיולי מהות באסיה ואירופה, צלילות בשלוש אוקיינוסים, פגישות עם אנשים, ומקומות שיישארו חרותים לכל חיי, וישמשו דוגמה לעושר האנושי הרב שיש לי להציע. כל זה מהווה חלק ממי שאני, וממה שיש לי להציע לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *