תפישת העולם שלי על החיים

אני רואה את החיים כמסע, ולא כיעד. זה המסע שמשנה את כולנו. וככל שאנו יוצרים קשר עם עצמנו, עולה הכבוד העצמי מתוך ערכינו העמוקים ביותר. המסע יהיה מספק. בעבודתי כמאמן אני מרבה לספר את סיפורו של חייל רוסי צעיר, שאייש עמדת שמירה בודדת על פרשת דרכים. לפתע החייל נבהל במשמרת הלילה שלו, על ידי מישהו שהתקרב למחסום. הוא מזנק החוצה וצועק: "עצור"! "מי אתה?", "לאן אתה הולך?", "איך אתה הגעת לשם?"

הזר שהגיע, הופך להיות כומר הכפר, אשר מוכר במהירות ע"י כולם. אולם במקום לקבל את ההתנצלויות של החייל, הכומר מציע לשלם לצעיר 30 רובל, ולשאול אותו את אותן השאלות בכל יום.

עיקרו של הסיפור הוא, שאם יש לך תשובות לשאלות אלו, אתה לומד היטב על החיים. ברמה העמוקה ביותר – "מי אתה?" שואל "מדוע אתה כאן?. בשאלה "לאן אתה הולך?"- מברר השואל מהו החזון שיש לך על החיים שלך, או איך אתה הולך להשתמש במתנות של הזמן והכישרון שיש לך. "איך אתה הגעת לשם?" שואל מהו הייעוד שלך, מהו הצעד הבא, או הדרך הטובה ביותר להתקדם.

לענות על שאלות אלה, על החיים שלך, יכול לתת הרבה מאוד השראה ובהירות, תחושה רחבה וגדולה יותר, כי כאן את/ה חיים את החיים שאת/ה אמורים לחיות.

בשבילי, כמו ההתייחסות לשאלה "מי" – אני מאמין שאני כאן כדי ללמוד, להתחלק, לאהוב, לצחוק ולהיות בשירות. לגבי "לאן אתה הולך" – אני מחויב לעזור ליצור עולם בריא יותר, מאוזן, מאושר יותר ועם השראה, באמצעות אימון. לגבי "איך" – אני מאמן,

מלווה ומוביל אנשים למצוא את ההשראה שלהם.

אני לא טוען שיש לי את כל התשובות. זה לא העיקר באימון. אבל אם אתם מוכנים לעשות כמה שינויים חיוביים בחייכם העסקיים ומתוך כך הפרטיים – ואתם בוחרים לעבוד איתי – אני אקדיש ואעזור לכם להשיג את התוצאות הרצויות, ולמצוא את התשובות שמוסיפות את הערך המוסף הגבוה ביותר לבחירה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *